قوانین و مقررات

مقررات بخش خرید و فروش کامپیوتر  و قطعات دست دوم

بخش خرید و فروش کامپیوتر و قطعات کارکرده برای تسهیل خرید و فروش رایانه دست دوم کاربران و راه اندازی شده است. در این بخش کاربران با پر کردن فرم بدون نیاز به ثبت نام میتوانند کالای خود را معرفی کنند. آگهی های دریافتی  پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه، در صورت تأیید در سایت به نمایش در می آید. از کلیه ی کاربران محترم تقاضا می کنیم ، قبل از ارسال هر سفارشی در این بخش، موارد زیر را مطالعه و رعایت فرمایید:
1. کاربران گرامی، جهت معرفی محصول در بخش کامپیوتر و قطعات کارکرده نیاز به عضویت در سایت نیست.
2. سفارش های خرید و فروش کامپیوتر و قطعات کارکرده، توسط مدیر سایت بررسی شده و در صورت رعایت کلیه ی موارد زیر و نیز مطابقت با مقررات سایت پی سی استورم، تایید خواهند شد. تایید سفارش ها و انتشار آنها حداکثر طی 24 ساعت انجام می گردد. سفارش های ناقص، تایید نخواهند شد واز طریق تلگرام شما جهت تکمیل آگهی اطلاع رسانی خواهد شد.

3. قیمت محصول قطعات دست دوم مورد نظر در فرم محصولات دست دوم  حتماً باید ذکر شده باشد. (پیشنهاد می شود حتماً قبل از اقدام برای قیمت گذاری محصول، تحقیقات لازم را انجام دهید. در ضمن توجه داشته باشید که وسایل الکترونیکی دست دوم، اگر نو باشد و خیلی کم استفاده شده باشد، بیشتر از 80 درصد وسیله نو ارزش ندارد، اگر استفاده از آن زیاد باشد و خط و خش داشته باشد، به همین نسبت ارزشش کمتر می شود.)
4. سایت پی سی استورم هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در مورد کیفیت و نوع وسایل و تجهیزات ارائه شده و خرید و فروشهای انجام شده توسط کاربران ندارد. صدق فروشنده در بیان کیفیت و سلامت وسیله و رد و بدل شدن پول و جنس و سایر موارد مرتبط به این خرید و فروش، به عهده طرفین معامله بوده و در صورت بروز هرگونه اختلاف و مشکل، سایت پی سی استورم هیچ مسئولیتی در این باره نخواهد پذیرفت.
5. سایت پیسی استورم هیچ مبلغی به ازای واسط از طرفین معامله دریافت نمی کند و این بخش فقط برای سهولت خرید و فروش کامپیوتر و قطعات دست دوم کاربران راه اندازی شده است.
6. لازم به ذکر است که کاربران جهت موفقیت و سرعت در فروش تجهیزات دست دوم کامپیوتر خود، در معرفی تجهیزات ، هم صداقت را رعایت نموده و وضعیت دقیق تجهیزات را بیان نمایند و هم در پیشنهاد قیمت رعایت انصاف را نمایند.
7. جعبه یا کارتن محصول، فاکتور محصول و کپی کارت شناسایی فروشنده الزامی می باشد.
8. لطفا برای جلوگیری از بروز مشکلات و سوء استفاده های احتمالی، قبل از تحویل محصول و یا پرداخت وجه، مبادله بصورت تلفنی صورت نگیرد و  حتماً بصورت حضوری انجام شود.
9. لطفا در صورت انصراف یا انجام فروش ، حتما موضوع را از طریق تلگرام به آی دی : pcstormboss اطلاع دهید و یا از طریق فرم  فروخته شده اطلاع دهید.
کاربران گرامی، در صورتی که برای قیمت گذاری و یا خرید نیاز به مشاوره دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

مقررات بخش فروش کامپیوتر و قطعات سایت پیسی استورم

استفاده‌ی شما از وب‌سایت فروشگاه پیسی استورم و سفارش کالا در این وب‌سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود:

 • خرید کالا از وب‌سایت فروشگاه پیسی استورم بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 • خدمات و محتویات این وب‌سایت براى استفاده‌ی شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به فروشگاه پیسی استورم (واقع در استان تهران، شهر تهران،چهار راه ولیعصر، پاساژ کامپیوتر رضا، پلاک 42 )است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط فروشگاه پیسی استورم پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده از محتویات وب‌سایت پیسی استورم برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 • بیش‌تراطلاعات ارائه‌شده درباره‌ی کالاهای عرضه‌شده در وب‌سایت پیسی استورم ترجمه‌ی مطالب مربوطه از سایت‌های معتبر انگلیسی‌زبان (اغلب سازنده‌ی اصلی کالا) است. فروشگاه پیسی استورم درحالی که خود را به نوسازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی پذیرا نیست. اطلاعات ارائه‌شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند یا حذف شود. از آن‌جایی که خطای انسانی تیم وب‌سایت در ورود اطلاعات بر روی وب‌سایت پیسی استورم امکان‌پذیر است، پیسی استورم مسئولیت صحت کامل اطلاعات ارائه‌شده را بر عهده نمی‌گیرد.
 • کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب‌سایت فروشگاه پیسی استورم مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی کالا دنبال نکنند.
 • کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به‌موقع آن خواهد شد.
 • فروشگاه پیسی استورم هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه) باشد، ندارد.
 • فروشگاه پیسی استورم هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگاهی و یا لینک در وب‌سایت پیسی استورم شکل می‌گیرد، ندارد.
 • تمام ابزاری که در وب‌سایت پیسی استورم با هدف ارتباط با مشتریان به‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش کالا باشد. فروشگاه پیسی استورم هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیام‌های کاربران پس از تأئید مدیر وب‌سایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.
 • تمام شرایط و خدمات وب‌سایت فروشگاه پیسی استورم بر مبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
 • ارتباط الکترونیکی فروشگاه پیسی استورم با کاربران فقط از طریق دامنه‌ی PCSTORM.IR (شامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیکی‌ای که کاربران در سایت درج کرده‌اند صورت می‌پذیرد. در صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌های اعلام‌شده توسط کاربر برقرار می‌شود. فروشگاه پیسی استورم به هیچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتویات وب‌سایت پیسی استورم شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه پیسی استورم است.
© کلیه حقوق محفوظ است. 1396 هجری خورشیدی

ارتباط مستقیم با کاربران
فروشگاه پیسی استورم به‌دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پیشنهاد و انتقاد دلیل ناخورسندی خود را به فروشگاه پپیسی استورم اطلاع دهید.
ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش تماس برای پیسی استورم ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش کالا

 • از نظر حقوقی، در معاملات وب‌سایت پیسی استورم ، فروشگاه پیسی استورم یا نماینده‌ی رسمی آن به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.
 • فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
 • چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.
 • در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه‌ی ارسال، کادوپیچی و بیمه‌ی کالا خواهد بود.
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر خریدار در وب‌سایت فروشنده ثبت شده و فروشگاه پیسی استورم به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور خریدار در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ایران یا شرکت ترن پارت تیپاکس، کالا در ساعات اداری تحویل می‌شود و انتخاب زمان تحویل بر عهده‌ی خریدار نیست.
 • محدوده‌ی شهر تهران عبارت است از: حکیمه (شرق)، سوهانک (شمال‌شرق)، افسریه (جنوب‌شرق)، بزرگراه آزادگان (جنوب و جنوب‌غرب)، بزرگراه همت تا دریاچه‌ی چیتگر و جاده‌ی مخصوص کرج تا آزادشهر (غرب). امکان ارسال کالا با پیک به کلیه‌ی بخش‌های شمال و شمال‌غرب شهر تهران وجود دارد.
 • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.
 • خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا، رضایت خود را از نوع و/یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
 • هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه پیسی استورم اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت فروشگاه پیسی استورم تعمیر و یا جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد بود و مسئولیت عدم کارکرد صحیح کالا با شرکت واردکننده (گارانتی‌کننده‌ی کالا) است.
 • خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئید سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده توسط فروشنده، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری کند و سفارش را فسخ نماید.
 • درصورتی‌که به هر دلیل از طرف پیسی استورم ، امکان ارسال کالا وجود نداشته یا روند ارسال کالا با مشکل مواجه شود، مبلغ واریزشده مشتری به شماره‌حسابی که با آن وجه را پرداخت کرده است بازگردانده می‌شود.
X