مراحل اسمبل سیستم

مراحل اسمبل سیستم

کارایی

جمع کردن یک سیستم حرفه ای برای طراحی و گیمینگ تنها بخشی از این روند است. هرچند انتخاب یک قطعه بهتر برای هرکسی حتی متخصصین ما وسوسه کننده است و هر کسی میتواند نظری داشته داشته باشد. اما برای استفاده بهینه از حداکثر کارایی و عملکرد سیستم مثل سیم کشی، تهویه هوا و استفاده از سیستم خنک کننده، منبع تعذیه و توزیع قدرت بین قطعات، نیاز است  که پایه ی اصلی یه سیستم حرفه ای میباشد.

اسمبل

با بیش از یک دهه تجریه در اسمبل کردن پیشرفته ترین سیستم های گیمینگ، رندرینگ، تدوین، مدل سازی و سیستم های خانگی و ادرای با توجه به موجودی قطعات، اسمبل، تست و تضمین کیفیت، اطمینان حاصل میکنم تا بهترین را بر حسب نیاز مشتریان خود ارائه کنیم .

تست نهایی

تمامی قطعات رده بالا در یک سیستم نیاز به آزمایش و تست دارند تا پایداری و عبور از تنگناهای یک پردازش رو ثابت کنند، کارشناسان ما هر یک از سیستم های سفارشی شما را با مجموعه ای از تست هایی که پردازنده، حافظه ی رم، کارت گرافیک، هارد و منبع تغذیه با آنها در گیر هستند رو آنالیز میکنند. بعد از تست کارشناسان اول سیستم شما تحویل تیم کارشناسان تضمین کیفیت شده و پس از تایید برای شما ارسال خواهد شد.

پشتیبانی

با خرید هر سیستم از پشتیبانی کامل و بدون محدودیت توسط ما برخوردار میشود . تیم ما تلاش میکند تا شما هر نوع مشکل و مسئله ای که با سیستم خود چه نرم افزاری و چه سخت افزاری دارید را در کمترین زمان و با دقت حل نمایید. این تعهد ما از زمان شروع فعالیتمان برای پیشرفت و کمک به مشتریان خود میباشد .

X
×

گفتگوی آنلاین در واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟